تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

مراجعه یا خرید از سایت نازبو  به هر نحو اعم از اینستاگرام و تلگرام و فروشگاه آنلاین سایت به منزله قبول شرایط و مقررات زیر می باشد و کاربران بایستی آن را مطالعه نمایند و متعهد هستند به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.

ماده۱: کلیه بذر ها  سم کشی و قارچ کشی شده و لذا خوراکی نبوده و فقط جهت کاشت می باشد و فروشگاه نازبو هیچ گونه مسئولیتی در قبال سوء مصرف محصولات فروخته شده ندارد.  بذر ها را از دسترس کودکان دور نگاه دارید.

ماده ۲:‌ هزینه بسته بندی، ارسال و بیمه کالا برای کل یک سفارش معادل ۸۹۰۰ تومان برای بسته های سفارشی و ۱۳۹۰۰ برای بسنه های پیشتاز می باشد.

تبصره ۱ : ارسال بالای ۱۰۰ هزار تومان بصورت رایگان انجام میپذیرد. این سرویس بصورت پست سفارشی انجام می گردد.

تبصره ۲ : کلیه سفارشات حاوی خاک و بستر کشت بصورت سفارشی ارسال می گردد.

تبصره ۳ : کلیه محصولات و پکیج های شامل سرویس ارسال رایگان(پکیج های ویژه) بصورت سفارشی ارسال می گردد.

ماده ۳: آدرس کامل تحویل کالا توسط خریدار در سایت درج شده و نازبو به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را  بین ۱ تا ۵ روز کاری پردازش و تحویل پست نماید. زمان مورد نیاز پست برای تحویل بسته های سفارشی ۴۸ ساعت تا یک هفته و بسته های پیشتاز معمولا بین ۱ تا ۳ روز کاری است.

تبصره : کنترل بسته پس از تحویل به پست از أراده نازبو خارج می باشد و صرفا از طریق شماره پیگیری مرسوله قابل رهگیری می باشد.

ماده۴ : در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و برگشت کالا هزینه ارسال مجدد دریافت خواهد شد.

ماده ۵:‌ در صورتی که فروشگاه نازبو به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

ماده ۶: امکان لغو سفارش تا قبل از ارسال کالا(حداکثر ۱۲ ساعت پس از ثبت سفارش) وجود دارد و مبلغ به حساب شما مسترد میگردد. اگر کاربر مورد نظر پس از ثبت سفارش همان روز بدون هیچ دلیل منطقی سفارش خود را کنسل کند هزینه های مربوط به پردازش از حساب وی کسر خواهد شد.

ماده۷: در صورتی که خریدار پس از دریافت سفارش متوجه شود که اشتباهی در ثبت سفارش توسط وی صورت گرفته است، و یا اشتباهی در ثبت مشخصات خریدار(شامل آدرس و نام و کد پستی و تلفن) سبب برگشت بسته خریداری شده باشد، هرگونه اصلاح و ارسال مجدد شامل هزینه خواهد بود.

ماده ۸: خریدار  با دریافت کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

ماده ۹: با توجه به شرایط نگهداری خاص محصولات بذرهای ارسال شده  به هیچ عنوان امکان مرجوعی ندارد.

ماده ۱۰: بذرهای فروشگاه نازبو همگی از معتبر ترین برند های خارجی و در مورد برخی از بذرهای بومی از بهترین برند های داخلی تهیه شده اند و همه بذر ها قبل از ارائه توسط کارشناسان نازبو کشت میگردند. تلاش تیم ما همواره ارایه بذرهای با کیفیت، تازه و تلاش برای حفظ رضایت مشتری است، اما نظر به اینکه بذر یک موجود کاملا زنده و جاندار بوده و روش های اشتباه در کاشت و نگهداری قبل و پس از کاشت سبب مرگ آن میگردد، فروشگاه نازبو در قبال این شرایط هیچ گونه تضمینی ندارد. برای کاشت بهتر بذرها ابتدا در مورد کاشت آن مطالعه بفرمایید.

ماده ۱۱: نازبو یک برند ثبت شده است، لذا کلیه عناصر موجود در این وب سایت متعلق به نازبو می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور در سایت نازبو، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

ماده ۱۲:‌ در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای یزد محل عقد صالح میباشد.