0 آیتم ها - تومان
0
  • هیچ محصولی در سبد خرید موجود نیست.
گلدان وارونه باسکی

گلدان وارونه باسکی

برند «باسکی» (Boskke) یکی از شرکت‌های خلاق است که توانسته در زمینه‌ی طراحی ابزار باغبانی تولیدات منحصربه‌فردی داشته باشد. باسکی از کلمه‌ی (Bosky) به معنای «جنگل کوچک» گرفته شده است و سعی دارد نگهداری از گیاهان را سهولت بخشد تا استفاده در آن‌ها در هر مکانی ممکن باشد.

کمتر کسی پیدا می‌شود که گل و گیاه را دوست نداشته باشد و یک گلدان زیبا در خانه یا روی میز کارش نداشته باشد؛ اما اگر خاص‌پسند هستید و علاقه به طراحی‌های خاص دارید، حتما نگاهی به گلدان داخل تصویر بیندازید.

گلدان وارونه‌ «باسکی» مدل «SkyPlanter» یکی از آن طراحی‌های خاص است که در ابعاد ۱۹ × ۱۴ سانتی‌متر عرضه شده است و وزنی معادل ۵۱۰ گرم دارد. باسکی معتقد است یک راه حل خلاقانه برای باغداری وارونه در فضاهای داخلی، گلدان مدل SkyPlanter است!

مخزن آب در بالای گلدان قرار دارد و آب پر شده در آن به آرامی خاک را مرطوب می‌کند. طراحی گلدان به نحوی است که خاک از آن به بیرون نمی ریزد و نشانگر سطح آب، میزان آب موجود در مخزن را نشان می‌دهد.

گلدان وارونه

نصب این گلدان به سقف بسیار آسان است. پیچ، رولپلاک و دوکابل مخصوص آویز (۳۰ سانتی‌متری و ۷۰ سانتی‌متری) در جعبه محصول وجود دارد. با استفاده از این دو کابل، نصب گلدان در ارتفاع دلخواه امکان‌پذیر است.

طراحی گلدان به‌گونه‌ای است که پس از مدتی (بسته به نوع گیاه کاشته شده در گلدان) گیاه به‌آرامی به سمت بالا (جهت خلاف جاذبه زمین) رشد کرده و زیبایی طبیعی خاص و متفاوتی را به وجود می‌آورد.

در ذیل می توانید دموی گلدان وارونه باسکی را مشاهده کنید:

 

دیدگاه ها (۲)

  1. کیارش نوزاد آذر ۴, ۱۳۹۶

    در رابطه با خرید گلدان های معکوس سوال داشتم.

  2. حسام اسفند ۲۵, ۱۳۹۷

    بسیار عالی

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مرتبط