اطلاعیه: خرید بالای ۲۰۰هزار تومان رایگان ارسال می‌گردد. یک درصد از درآمد های نازبو صرف کمک به محیط زیست می شود. خرید از نازبو به منزله قبول قوانین سایت است. نازبو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. ارسال پستی سفارشات به تمامی نقاط کشور

در خرداد چه بکاریم؟

در خرداد چه بکاریم ؟

بذر

کاشت بذر و پرورش انواع گل ها و گیاهان در خانه لذت بخش و هیجان انگیز است.  هر روز صبح که از خواب بیدار می شوید ممکن است با یک اتفاق خوشایند مواجه شوید. ممکن است گل های شما غنچه کرده یا این که گیاهتان جوانه زده باشد و حتی صیفی جات شما رسیده باشند. از طرفی کاشت و پرورش گیاهان، گل ها و سبزیجات در داخل منزل و استفاده از آنها مزیت های فراوانی دارد. شما از یک محصول کاملا بهداشتی و ارگانیک استفاده می کنید و طعم و مزه واقعی را احساس خواهید نمود. به علاوه با کاشت انواع بذر در داخل خانه همواره به سبزیجات، میوه ها ، گل ها و صیفی جات مورد علاقه خود دسترسی دارید. کاشت و پرورش گل ها و درختان نیز بسیار لذت بخش است. زیبایی و تاثیر مثبتی که آنها در هوای داخل منزل دارند و احساس شادابی و طراوتی که به شما می دهند وصف ناشدنی است. 

کاشت بذر در خانه

در این مطلب تلاش می کنیم که شما را با انواع بذر قابل کشت در خرداد آشنا کنیم. اگر تصمیم به کاشت و پرورش انواع گیاهان و گل ها دارید، با مطالعه این مطلب می توانید از انواع بذر قابل کشت در خرداد ماه مطلع شوید.

کاشت بذر در داخل آپارتمان در خرداد

افراد زیادی تمایل دارند که انواع سبزیجات، صیفی جات، گلها و درختان زینتی را در منزل پرورش دهند. مزیت مهمی که پرورش انواع گیاهان در داخل آپارتمان دارد این است که شرایط محیطی قابل کنترل بوده و وضعیت جوی بیرون از خانه تاثیری بر رشد و نمو گیاهان ندارد. شما می توانید در تمام ماه های سال بدون توجه به گرما و سرمای هوا نسبت به کاشت انواع بذر در داخل خانه و آپارتمان خود اقدام کنید. با مطالعه نحوه کاشت و پرورش گیاهان مختلف که در توضیحات هر گل و گیاه در وب سایت نازبو آمده است، راهنمای کاملی در مورد کاشت گیاهان خواهید داشت. اگر چه در داخل منزل و گلخانه می توانید با فراهم آوردن شرایط مناسب انواع بذر را بکارید، با این حال برخی سبزیجات، میوه ها و صیفی جات زمان های خاصی برای کاشت نیاز دارند. به عنوان مثال چغندر در فصل زمستان کارایی زیادی داشته لذا باید زمان کاشت آن را طوری انتخاب کنید که در فصل زمستان و سرمای هوا بتوان از چغندرهای تازه و خوشمزه خود استفاده کنید. همچنین سبزیجات و میوه های فصلی در زمان خود بیشترین بازدهی را دارند. جهت سهولت در خصوص اطلاع از نحوه کاشت بذر انواع مختلف گلها و گیاهان مختلف به ادامه مطلب توجه نمائید.

همچنین بخوانید: آموزش ساخت باغچه آپارتمانی

گیاه مناسب آپارتمان شما چیست؟

اگر می‌خواهید برای اولین بار از گیاهان در خانه نگهداری کنید، بهتر است گیاهانی متناسب با محیط خانه تان انتخاب کنید. کلیک کنید تا با شرایط گیاه مناسب آشنا شوید.

گیاه مناسب آپارتمان شما چیست؟

اگر می‌خواهید برای اولین بار از گیاهان در خانه نگهداری کنید، بهتر است گیاهانی متناسب با محیط خانه تان انتخاب کنید. کلیک کنید تا با شرایط گیاه مناسب آشنا شوید.

کاشت بذر در خرداد در فضای باز

کاشت بذر در فضای باز به شرایط محیطی بستگی دارد. برخی سبزیجات و گلها را باید در ماههای گرم سال کاشت و برخی دیگر را می توانید در زمستان و یا پاییز بکارید. بطور کلی بسته به وضعیت آب و هوایی محل کاشت گیاهان، رطوبت، نور خورشید و دمای هوا زمان کاشت متفاوت است. به عنوان مثال برخی بذرها را می توان در مناطق گرمسیر در ماه های زمستان کاشت و همان بذر در مناطق معتدل و سردسیر باید در ماه های فروردین و اردیبهشت کاشته شود. در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی مناسب برای جوانه زنی و رشد گیاه مهم است. این نکته را در نظر بگیرید که با توجه به زمان برداشت محصول و مدت زمانی که برای جوانه زنی و باردهی باید در نظر گرفت می توان به بهترین زمان کاشت بذر رسید. به عنوان مثال اگر مدت زمان باردهی خیار هیبریدی خاردار حدود ۶۰ تا ۷۰ روز است و مدت زمان جوانه زنی آن حدود ۴ روز خواهد بود. برای اینکه در ماه مرداد دارای محصول باشیم باید حدود دو ماه و نیم زودتر و در خرداد ماه برای کاشت اقدام کنیم. در ادامه به معرفی انواع بذر قابل کشت در خرداد ماه می پردازیم.

کاشت بذر سبزیجات در خرداد ماه

سبزیجات یکی از پر مصرف ترین انواع بذر به شمار می رود. سبزیجات از جمله مواد غذایی هستند که به طور روزمره مورد استفاده قرار می گیرند. انواع سبزیجات به عنوان سبزی خوردن، استفاده در تهیه انواع خورش، کوکو و سایر غذاها، بصورت خشک شده و پودر شده بکار می روند. سبزیجات طیف وسیع و گسترده ای دارند. سبزیجات برگ پهن مانند اسفناج و ریحان، سبزیجات برگ تیره مانند تره، پیازچه، تربچه، هویج، انواع کلم و کاهو، انواع ترب، انواع پیاز و سبزی خوردن در این دسته جای می گیرند. برای کاشت بذر سبزیجات شما با محدودیتی مواجه نیستید. بیش از ۷۰ نوع از سبزیجات در فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو عرضه می شود. انواع بذر سبزیجات را می توانید در هر زمانی از سال بکارید. انواع بذر هویج، ریحان، تربچه و ترب، کاهو ، سبزی خوردن، پیاز و پیازچه را می توانید در خرداد ماه بکارید. انواع بذر کلم را نیز می توانید در خرداد ماه بکارید. با توجه به اینکه نزدیک به سه ماه زمان برای باردهی انواع کلم نیاز است لذا با کاشت بذر کلم در خرداد ماه می توان در اواخر شهریور و اوائل پاییز گل کلم های خود را برداشت نمایید. انواع سبزیجات در دمای حدود ۲۵ درجه سانتیگراد و نور زیاد خورشید به خوبی رشد می کنند. اگر تصمیم به کاشت انواع سبزیجات دارید تا دیر نشده در آخرین ماه بهار نسبت به کاشت آن اقدام نمائید.

خرید بذر سبزیجات

فروشگاه نازبو مرکز فروش انواع بذری سبزی است که انواع بذرهای سبزیجات را با کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب عرضه می نماید. برای خرید انواع بذر کلیک کنید.

کاشت بذر صیفی جات در خرداد ماه

یکی دیگر از انواع بذر قابل کشت در خرداد صیفی جات می باشد. صیفی جات از تنوع زیادی برخوردارند. صیفی جات در واقع سبزیجات پر مصرفی هستند که بطور تازه و به عنوان میوه استفاده می شوند و یا در انواع غذاها به کار می روند. بیش از ۱۲۰ نوع بذر صیفی جات در فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو به فروش می رسد. اگر در داخل خانه و آپارتمان به کاشت صیفی جات می پردازید می توانید در هر زمان از سال برای این کار اقدام کنید. در فضای باز و در باغ، باغچه و مزرعه دست شما برای کاشت انواع صیفی جات در خرداد ماه باز است. در این ماه گرمای هوا به اندازه ای است که برای جوانه زنی مناسب است. بنابراین می توان انواع صیفی جات را در فضای آزاد کاشت و از این میان می توان به انواع بذر گوجه فرنگی، خیار، هندوانه، فلفل، ذرت، بادمجان، کدو، بذر لوبیا، نخود فرنگی، خربزهو طالبی و کلم قمری،  اشاره کرد. یکی از مهمترین بذرهای صیفی جات که طرفداران زیادی دارد انواع گوجه فرنگی است. گوجه از تنوع زیادی برخوردار بوده و متناسب با انواع کاربردها و سلیقه ها کاشته می شود. ماه خرداد یکی از بهترین ماه ها برای کاشت گوجه است. شما می توانید انواع بذر گوجه فرنگی گراز صورتی، گوجه فرنگی کربن، گوجه فرنگی جاسپر بنفش، گوجه فرنگی تخم مرغ صورتی، گوجه فرنگی زرد، گوجه توت طلایی آبی، گوجه فرنگی آبی زیبا، گوجه فرنگی واگنر، گوجه فرنگی آناناسی، گوجه فرنگی جرسی، گوجه فرنگی ورنیساژ مشکی، گوجه فرنگی سیب نیلی، گوجه فرنگی ورنیساژ صورتی، گوجه فرنگی پل رابسون، گوجه فرنگی دلمه ای، گوجه فرنگی بلاش، گوجه فرنگی فیساچو، گوجه گیلاسی زرد، گوجه فرنگی شاه بلوطی شکلاتی، گوجه فرنگی گیلاسی، گوجه فرنگی زیتونی، گوجه فرنگی زنگوله ای و گوجه فرنگی چری را بکارید. با توجه به زمان جوانه زنی بذر و باردهی گیاه می توانید حدود سه ماه دیگر گوجه های خوش آب و رنگ خود را برداشت کنید و از آن لذت ببرید. برای خرید پکیج صیفی جات از فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو کلیک کنید.

کاشت و برداشت بذرسبزی خوردن

همه ما مصرف سبزی را دوست داریم، اما نمی دانیم باید چگونه بذر سبزی را پرورش دهیم و برداشت کنیم. کلیک کنید تا با روش های پرورش بذر سبزی آشنا شوید.

کاشت و برداشت بذر سبزی خوردن

همه ما مصرف سبزی را دوست داریم، اما نمی دانیم باید چگونه بذر سبزی را پرورش دهیم و برداشت کنیم. کلیک کنید تا با روش های پرورش بذر سبزی آشنا شوید.

بذر میوه های کمیابی که در خرداد ماه می توان کاشت:

بهار و تابستان فصل میوه های آبدار و خوشمزه است. اغلب میوه های تابستانی شیرین و مملو از املاح معدنی و ویتامین های مورد نیاز برای بدن هستند. با توجه به گرمای هوا و افزایش میزان تعرق، استفاده روزانه از میوه های تابستانی موجب تجدید املاح و مواد مغذی موجود در بدن می شوند. بذر میوه های کمیاب بیشتر ویژه مناطق استوایی، مناطق سردسیری و یا شرجی هستند. اگر می خواهید تجربه متفاوتی از کاشت و پرورش درختان میوه داشته باشید، خرداد ماه بهترین زمان برای شما به شمار می رود. بیش از ۳۶ نوع بذر میوه کمیاب و خاص را می توانید از فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو تهیه کنید. این بذرها وارداتی بوده و بهترین کیفیت و عملکرد را به نمایش می گذارند. از جمله انواع بذر قابل کشت در خرداد ماه می توان به انواع بذر پاپایا، بری ها، میوه های استوایی و دراگون فروت اشاره نمود. بهترین زمان کشت میوه های پاپایا در فصل بهار است. برای شروع یک ماجرای هیجان انگیز و پرورش درختان خاص و کمیاب می توانید تا دیر نشده اقدام کنید. انواع بذر پاپایا بنگلادشی، بذر پاپایا رد لیدی، بذر پاپایا هلند گلد هیبریدی و بذر پاپایا بلک گست را کاشته و در سال بعد از میوه های آن نهایت لذت را ببرید. گونه دیگری از میوه های خاص بری ها هستند. بری ها خوشمزه و آبدار بوده و مملو از آنتی اکسیدان و مواد مغذی هستند. بسیاری از بری ها را می توانید در خرداد ماه بکارید. بری ها بوته مانند بوده و در صورت کاشت آنها تا تابستان سال آینده به بار می نشینند. انواع بلوبری، بلک بری، رزبری قرمز کریمسون، توت فرنگی گاویتا، رزبری زرد، گوس بری بنفش، رزبری قرمز وینتیج، گوس بری سبز، رزبری قرمز لادام، گیلابری و رزبری قرمز هریتیج را در خرداد ماه می توان کاشت. دراگون فروت ها نیز دسته ای از میوه های خاص و خوشمزه هستند که ویژه مناطق گرمسیری و مرطوب هستند. همچنین انواع بذر دراگون فروت سفید، دراگون فروت بنفش، دراگون فروت قرمز و دراگون فروت زرد از دیگر انواع بذر قابل کشت در خرداد ماه می باشند. بدین ترتیب انواع میوه های خاص و کمیاب را در آخرین ماه بهار کاشته و از میوه های آن لذت ببرید.

خرید بذر میوه های کمیاب

میوه های کمیاب و خاص جزء انواعی هستند که طرفداران خاصی دارند. برای خرید بذر میوه های خاص کلیک کنید.

خرید بذر میوه های کمیاب

میوه های کمیاب و خاص جزء انواعی هستند که طرفداران خاصی دارند. برای خرید بذر میوه های خاص کلیک کنید.

بذر انواع بونسای و درخت قابل کاشت در خرداد ماه

انواع درخت و بونسای جزء گیاهان دائمی محسوب می شوند. شما با کاشتن آنها برای سال ها  از زیبایی آنها لذت می برید. در این میان درختان بونسای بدلیل اندازه کوچک، قابلیت نگهداری در گلدان و امکان کاشت و پرورش در داخل آپارتمان و منزل طرفداران زیادی دارد. می توانید انواع بذر بونسای و درخت را از فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو تهیه کنید. نازبو بذر بیش از ۱۵ نوع درخت و بونسای را عرضه می کند. اغلب بونسای و درختان را می توانید در فصل بهار و خرداد ماه بکارید. درختان مینیاتوری زیبایی همانند آدنیوم آبسوم، جینکو، نخل کاریوتا و آدنیوم عربیکوم هیبریدی را می توان در آخرین ماه بهار کاشت. از طرفی درختان خاص و زیبایی همانند درخت لوفا یا درخت لیف، درخت میوه جک فروت، میوه شوگر اپل، درخت میوه لونگان، لیمو کفیر ترش و پالونیا فورتی قابلیت کاشت در خرداد را دارند. نکته قابل توجه در کاشت انواع درختان و بونسای این است که دمای مورد نیاز برای جوانه زنی در زمان کاشت بذر باید رعایت شود. به عنوان مثال گیاه آدنیوم آبسوم برای جوانه زدن نیاز به دمای ما بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتی گراد دارد. با توجه به این موضوع فصل بهار برای کاشت این نوع بونسای بهترین زمان محسوب می شود. بنابراین چنانچه در مناطق سردسیر زندگی می کنید می توانید حتی در ماه تیر نیز اقدام به کاشت بذر نمائید. به همین ترتیب در مناطق گرمسیر زمان کاشت بذر اندکی جلوتر از سایر مناطق خواهد بود. با این حال با در نظر گرفتن متوسط دمای خرداد ماه در اغلب مناطق ایران می توان بذر درختان و بونسای اعلام شده را در این ماه کاشت. اگر تابه حال برای کاشت درخت و بونسای مورد علاقه خود اقدام نکرده اید، تا فرصت باقی است نسبت به کاشت انواع درخت و بونسای قدم پیش بگذارید.

آموزش ساخت بونسای آدنیوم

آدنیوم یکی از زیباترین، راحت ترین و زود رشدترین گیاهان برای بونسای کردن می باشد. کلیک کنید تا با ساخت بونسای آدنیوم با روش خاصی آشنا شوید.

کاشت بذر گل ها و گیاهان زینتی در خرداد

گل ها و گیاهان زینتی جزء محبوب ترین انواع گیاهان به شمار می آیند. زیبایی خیره کننده، عطر خوشبو و احساس طراوت و سرزندگی که افراد با نگهداری از این نوع گلها و گیاهان بدست می آورند در میان سایر گیاهان نظیر ندارد. مزیت بزرگ گل ها و گیاهان زینتی این است که اغلب آنها را می توان در گلدان نگهداری نمود. این به معنی کاشت و پرورش آنها در خانه و آپارتمان است. برای کاشت انواع بذر گل و گیاه زینتی در داخل گلدان و آپارتمان می توان در هر زمان از سال اقدام کرد. نه تنها در ماه خرداد بلکه در سایر ماه های سال امکان کاشت انواع بذر گل ها و گیاهان زینتی وجود دارد. اگر دارای باغچه و یا باغ هستید و می خواهید حیاط و باغ پرگل و زیبایی داشته باشید در ادامه انواع بذر گیاهان زینتی قابل کشت در خرداد ماه را معرفی می کنیم. بیش از ۱۰۰ نوع بذر گل ها و گیاهان زینتی در فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو عرضه می شود. هر کدام از آنها دارای برترین کیفیت هستند و از تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی تامین شده اند. از جمله گل هایی که می توان بذر آنها را در خرداد ماه کاشت می توان به گل آهار پاکوتاه اصلاح شده، داوودی، اطلسی پاکوتاه گل درشت، قهر و آشتی، آفتابگردان زینتی، شاه پسند الوان، گل شب بو زعفرانی، گل ستاره ای، گل حسن یوسف هیبریدی، گل پیچک زینتی بوستون، فلفل زینتی رنگارنگ، حنا پاکوتاه گلدانی، گندم پاکوتاه گلدانی، آصف السلطنه پاکوتاه، شقایق کالیفرنیا، میمون پاکوتاه، رعنا زیبا، کوکب، پریوش، همیشه بهار، قرنفل پاکوتاه، سلوی قرمز پرگل، تاج خروس، بگونیا زرد، جعفری آفریقایی، ناز یخی الوان، بگونیا همیشه گلدار، شب بو پاکوتاه، شمعدانی رنگ رز، کوکب فیگارو، گازانیا استریپ، زبان در قفا الوان، گل زنگوله ای، گازانیا رد شید، لوبلیا پاکوتاه، گل نیلوفر آبی، ایبریس پاکوتاه، گل میمون، گل درخشنده الوان، گل سرخس بوستون، گل آشلانتوس قرمز تیره، گل نخودی الوان، آمارانتوس نخلی قرمز، گل سنگ هیپوستس، آهار مکزیکی، ارکیده خفاش سیاه، اطلسی ، تاج الملوک، سیلن هلندی، جعفری دورانگو، مینا پاکوتاه، پامچال الوان، بوقی و گل کرچک قرمز پابلند اشاره نمود. هر کدام از گل های فوق زیبایی خاصی داشته و زینت بخش خانه و باغچه شما خواهند بود. با تهیه بذر هر یک از گل ها و گیاهان زینتی فوق و کاشت آنها در خرداد ماه، تابستان زیبا و پرگلی را تجربه خواهید کرد. برای خرید پکیج بذر گل های بهاری کلیک کنید.

چه گیاهانی مناسب بالکن هستند؟

بالکن خانه، فضای خوبی است که با تزئین آن می توانید زیبایی و طراوت را به ساختمان تان بیاورید. کلیک کنید تا با گیاهان مناسب بالکن آشنا شوید.

چه گیاهانی مناسب بالکن هستند؟

بالکن خانه، فضای خوبی است که با تزئین آن می توانید زیبایی و طراوت را به ساختمان تان بیاورید. کلیک کنید تا با گیاهان مناسب بالکن آشنا شوید.

بذرهای کاکتوس که در خرداد ماه قابل کاشت است

گلهای کاکتوس با وجود ظاهر خشن خود زیبایی خاصی دارند. نگهداری گل کاکتوس در سالهای اخیر رواج زیادی داشته است. اگر چه اغلب افراد گل کاکتوس آماده خریداری می کنند ولی خرید و کاشت بذر کاکتوس دارای لذتی است که در خرید آن دیده نمی شود. گلهای کاکتوس با توجه به ماهیت خود برای اغلب افراد ناشناخته هستند. اگر با شرایط و چگونگی کاشت و پرورش کاکتوس آشنایی داشته باشید، می توانید گلهای زیبای آنها را نیز مشاهده کنید. فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو بیش از ۳۰ نوع بذر کاکتوس را عرضه می کند. اگر دوست دارید که گلهای کاکتوس در خانه خود پرورش دهید می توانید از هم اکنون اقدام کنید. اغلب گلهای کاکتوس را می توان در گلدان نگهداری نمود. برخی از انواع بذر کاکتوس که قابل کشت در خرداد ماه می باشند عبارتند از کاکتوس ژمینو شکلاتی، کاکتوس آستروفیتوم، کاکتوس آستروفیتوم آستریاس، کاکتوس مامیلاریا میکس، کاکتوس ژمینو گل رنگی، کاکتوس اپونتیا، کاکتوس کاپریکورن، کاکتوس فروهررا،  کاکتوس توربینو کارپوس، کاکتوس اچینو سرئوس، کاکتوس ژمینو بروچی، کاکتوس لوبلی، کاکتوس ستیکینوپسیس، کاکتوس تریکو سرئوس کامدیکاز، کاکتوس تریکو سرئوس بولیوینسیس، کاکتوس لوبیویا پامپانا، کاکتوس نوتوکاکتوس، کاکتوس پالوما چیل، کاکتوس وینگارتیا، کاکتوس آستروفیتوم، کاکتوس آستروسفالوسروئس، کاکتوس ماریتیما، کاکتوس هیوچلنسس و کاکتوس اچینو فوسالو است. بذر هر کدام از این گلهای زیبای کاکتوس را می توانید تهیه و در خرداد ماه بکارید. پس از گذشت مدت زمان ۱۰ تا ۱۴ روز اولین جوانه های کاکتوس ظاهر می شوند. دمای مورد نیاز برای جوانه زنی حدود ۲۱ تا ۲۷ درجه سانتیگراد است. گلهای کاکتوس دوره زندگی دائمی دارند لذا با خرید بذر و کاشت آنها برای همیشه یک گل زیبا و جذاب خواهید داشت.

خرید بذر کاکتوس

بذر کاکتوس انواع مختلفی دارد که با توجه به گونه های مختلف آن باید انتخاب شود. کشت این گیاه نیازمند بذر تازه با درصد و تضمین بالاست. برای خرید انواع بذر کاکتوس کلیک کنید.

خرید بذر کاکتوس

بذر کاکتوس انواع مختلفی دارد که با توجه به گونه های مختلف آن باید انتخاب شود. کشت این گیاه نیازمند بذر تازه با درصد و تضمین بالاست. برای خرید انواع بذر کاکتوس کلیک کنید.

خرید انواع بذر از فروشگاه اینترنتی نازبو

برای خرید انواع بذر قابل کشت در خرداد ماه به فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو مراجعه کنید. نازبو یکی از مراکز فروش انواع بذر در ایران بوده و طیف وسیعی از بذرها را عرضه می نماید. کلیه محصولات عرضه شده از بهترین تولید کنندگان داخلی و خارجی تهیه می شوند. کیفیت صد در صد تضمینی و قابلیت بازگشت وجه تا هفت روز پس از تحویل کالا توسط نازبو تضمین می گردد. انواع بذر سبزیجات، صیفی جات، کاکتوس، گلها و گیاهان زینتی، بذرهای هیبریدی، درختان و بونسای، میوه های کمیاب و خاص را  در فروشگاه نازبو میتوانید تهیه کنید. نازبو در راستای حفاظت از محیط زیست همواره یک درصد از میزان فروش خود را به حفظ محیط زیست اختصاص می دهد، لذا با خرید از نازبو شما هم در بهتر کردن زمین و تبدیل آن به عنوان محلی مناسب برای زندگی سهم خواهید داشت. فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو علاوه بر فروش انواع بذر، انواع کودهای کشاورزی، لوازم و وسایل باغبانی، گلدان و سینی نشا، داروهای گیاهی و خاک و بستر کشت را نیز عرضه می کند. مشتریان و خریداران نازبو می توانند انواع مقالات آموزشی و مفید در خصوص باغبانی، گلها و گیاهان مختلف و نحوه کاشت بذر و پرورش گیاهان را از سایت مطالعه کنند. بدین ترتیب علاوه بر خرید انواع کالاهای مورد نیاز خود اطلاعات مفید و جامعی در مورد کالای خریداری شده بدست می آورید. انواع محصولات سایت بطور مداوم بروز رسانی شده و طبق آخرین نیاز مشتریان عرضه می شوند. 

مزیت های خرید از مرکز فروش بذر نازبو

فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو امکان خرید آنلاین و پرداخت هزینه سفارشات از طریق کارتهای عضو شتاب را فراهم آورده است. کلیه سفارشات مشتریان به محل آنها ارسال می گردد لذا نیازی به مراجعه حضوری برای خرید انواع بذر و سایر محصولات وجود ندارد. شما می توانید از کلیه شهرهای ایران بصورت غیر حضوری نسبت به خرید محصولات مورد نیاز خود اقدام کنید. نکته قابل توجه این است که کلیه سفارشات بالای یکصد هزار تومان از سایت نازبو بطور رایگان به آدرس مشتری ارسال می شوند. مشتریان نازبو پس از ۴۸ ساعت از تکمیل سفارشات خود می توانند کالاهای خریداری شده را از طریق پست پیشتاز دریافت کنند. فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو تحویل صحیح و سالم محصولات را تضمین می کند. برای خرید انواع بذرهای قابل کاشت در خرداد ماه به وب سایت نازبو رجوع کنید.

*سوالات خود را از طریق فرم نظرات بپرسید تا توسط کارشناسان ما بررسی و پاسخ داده شود.

سایر مطالب مرتبط از نگاه کاربران نازبو را بخوانید

سایر مطالب مرتبط از نگاه کاربران نازبو را بخوانید

محصولات فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.