درباره

مردمان یونانی و رومی، طبیعت و زمین را بدلیل زندگی بخشی به موجودات، مام و یا مادر طبیعت می نامند و برای وی شخصیتی انسان‌گونه قایلند. همچنین بومی های آمریکا از طبیعت بعنوان مادربزرگ یاد کرده و اقوام اینکا مادر زمین را پاچاماما می نامیدند. در همه اینها و موارد متعدد دیگر در ادیان و فرهنگ های شرقی و غربی انسان خود را فرزند طبیعت میداند و احترام به مادر در هر فرهنگ و تمدنی الزامی است.
در فارسی، نازبو به معنای ریحان است و پر واضح است که این نامگذاری به جهت بوی معطر این سبزی بر آن نهاده شده است.
نازبو، در سال ۹۵ با همت جمعی از علاقه مندان به محیط زیست و کارشناسان این حوزه فعالیت خود را آغاز نمود و هدف خود را کمک به نگهداری محیط زیست از طریق آموزش و اطلاع رسانی و همچنین اشاعه فرهنگ نگهداری از گیاهان در بین خانواده های ایرانی قرار داد.
تیم نازبو، محصولات خود را از بهترین برندها تهیه کرده و محصولات رویشی خود را ابتدا در آزمایشگاه بررسی نموده و پس از آن اقدام به عرضه آن می‌نماید و در این راه رضایتمندی مشتری به عنوان ارزش کلیدی سازمان شناخته می شود.
شایان ذکر است که در راستای هدف اولیه موسسین، که حفظ محیط زیست بوده یک درصد از درآمد های این وب‌سایت صرف کمک به سبز نگاه داشتن زمین،‌از جمله کاشت درخت،جمع آوری زباله های رها شده در طبیعت و .. می شود.

وبلاگ ما

آخرین پست های وبلاگ