تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

 

بیماری های باغچه سبزیجات خانگی” عنوان کتابی است که در این مطلب قصد معرفی آن را داریم، سبزیجات به دلیل خواص بسیاری که دارند همیشه طرفداران بسیاری دارند، ‍‍‍‍‍‍‍پرورش و نگه داری سبزیجات در باغچه خانه هرچند خالی از زحمت نیست ولی لذتی وصف ناشدنی دارد، یکی از مواردی که ممکن است تمام کسانی که به پرورش این موجودات دوست داشتی می پردازند با آن مواجه شوند آفت و بیماری سبزیجات است.

بیشتر سبزیجات مستعد ابتلا به یک یا چند بیماری هستند، اینکه شما چه زمانی متوجه وجود این بیماری ها و آفات شوید بستگی به دانش شما از انواع بیماری ها دارد. همچنین با انجام اقدامات پیشگیرانه مناسب میتوانید از بسیاری از این بیماری ها جلوگیری کنید.

کتاب Disease control in the home vegetable garden یا کنترل بیماری های باغچه سبزیجات خانگی که توسط دانشگاه تنسی آمریکا منتشر شده است به برسی راهکارهای شیمیایی و غیر شیمیایی مبارزه با بیماری ها و آفات در این زمینه میپردازد.

نازبو سعی دارد با افزایش دانش و آگاهی شما نسبت به بیماری ها و خطراتی که سبزیجات شما را تهدید می کند به شما کمک کند تا بتوانید بهترین کیفیت و کمیت را در کنار لذت کشت و کار در باغچه منزل خود داشته باشید، در همین راستا بر آن شدیم تا کتاب های مفیدی در این زمینه برای خوانندگان و دنبال کنندگان خود آماده و منتشر کنیم، شما می توانید اولین کتاب از مجموعه کتب ارایه شده توسط نازبو را به نام “کنترل بیماری های باغچه سبزیجات خانگی” از لینک زیر دریافت کنید، باشد که کمکی هرچند ناچیز به شما خوبان کرده باشیم.

 

برای دریافت فایل کامل این کتاب اینجا را کلیک کنید.

 


نویسنده مطلب مجتبی فلاح