ارسال به سراسر کشور

ارسال سریع و امن به سراسر کشور

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

اگر شما از گلهای خود در طول پاییز مراقبت کنید آنها در طول زمستان سالم می مانند و در سال بعد شاداب و پر گل خواهند بود.

برای جلوگیری از پوسیدگی ساقه ابتدا ،گل های خشک و تغییر رنگ داده و خاکستری را جدا کرده،اما فقط گلبرگ هایی را جدا کنید که حاوی میوه های در حال تشکیل شدن هستند.به این طریق شما می توانید از نمایان شدن میوه های رز در طول زمستان لذت ببرید .

نگهداری رز

برگ های باقی مانده که نشانه هایی از بیماری را نشان می دهند ،مانند نقطه های سیاه ،کپک و زنگ را جدا کنید .همچنین برگ های آلوده که به زمین افتاده اند ،جمع آوری کنید زیرا می توانند ناقل بیماری از یک سال به سال بعد باشند .

پاییز زمان مناسبی برای انتقال و جابجایی بوته های رز است که در مکان اشتباهی کاشته شده اند .شما همچنین می توانید تا قبل از زمستان بوته های جدیدی بکارید تا با فرا رسیدن زمستان به خوبی مستقر شوند . این گیاهان به عنوان گیاهان گلدانی و یا گیاهانی با ریشه لخت از ماه نوامبر تا مارس در دسترس هستند.

ساقه های آسیب دیده و در هم رفته ی بوته های رز در پاییز باید هرس شوند .هدف از این هرس ایجاد چارچوب باز برای جریان هوای آزاد در گیاه می باشد .

نگهداری رز

ساقه های رز هایی که به شکل درختچه هستند را کوتاه کنید تا از آسیب دیدن در خلال باد های خشن زمستان و صدمه ریشه و از بین رفتن ریشه در امان بمانند.برش ساقه را تا جایی که ممکن است از بالای یک جوانه انجام دهید .

سرشاخه های رز که به صورت ساقه های بلند رشد کرده اند را جدا کنید ،سر گرد آنها مانع آسیب دیدن آنها در برابر باد و طوفان های شدید می شود .


نویسنده مطلب