نازبو
آموزش و مقالات

در اردیبهشت ماه چه بکاریم؟

بذر

اردیبهشت ماه در اغلب نقاط ایران هوای خوب و مطبوعی را شاهد هستیم. در ماه اردیبهشت فصل بهار و تمام زیبایی هایش را می توانید حس کنید. هوای معتدل، بارانهای بهاری و درختان سرسبز و زیبا در اردیبهشت ماه قابل مقایسه با سایر ماههای سال نیستند. برای کاشت بذر در اردیبهشت ماه محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید اغلب بذرهای سبزیجات، صیفی جات، درختان، گلها و میوه های مختلف را بکارید. هوای دلپذیر اردیبهشت بهترین زمان برای کاشت سبزیجات و صیفی جات است. از طرفی انواع گلها و درختان مختلف را می توان در فضای آزاد کاشت. دمای مطلوب برای کاشت انواع گیاهان حدود ۲۰ درجه سانتیگراد است. این دما را می توان در دومین ماه بهار تجربه کرد. فروشگاه اینترنتی نازبو انواع بذرهای با کیفیت را بفروش می رساند. برای خرید باید به وب سایت فروشگاه رجوع و لیست اقلام مورد نیاز را انتخاب کنید. نکته قابل ذکر این است که امکان پرداخت و تسویه حساب اینترنتی برای خریداران وجود دارد. پس از تکمیل سفارش، اقلام خریداری شده توسط شرکت پست و به صورت پست پیشتاز به محل مشتری ارسال می شود. نازبو کیفیت کلیه محصولات خریداری شده را تضمین کرده و دارای گارانتی بازگشت وجه تا هفت روز پس از دریافت است. از اینرو در صورتیکه مشتریان از محصولات خریداری شده رضایت نداشته باشند، طبق قوانین نازبو امکان مرجوع نمودن کالا و بازگشت وجه وجود دارد. در این مطلب به معرفی انواع بذرهای قابل کاشت در اردیبهشت ماه خواهیم پرداخت. جهت خرید بذر به فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو مراجعه کنید.

در اردیبهشت ماه چه بکاریم

کاشت بذر در اردیبهشت در آپارتمان

اگر در هوای مطبوع بهاری به فکر کاشت گلها و گیاهان مختلف در آپارتمان خود افتادید، باید گفت که امکان کاشت انواع گیاهان برای شما وجود دارد. قبل از تهیه بذر ابتدا گلدانهای مناسب تهیه کنید. انواع گلدانهای پلاستیکی، سرامیکی، سنگی، سیمانی و شیشه ای در بازار در دسترس است. برای انتخاب گلدان مناسب به نوع گیاه، محل نگهداری و هدف از پرورش توجه کنید. اگر گلدان را در بالکن نگهداری می کنید و یا اینکه آنرا در حیاط، داخل سالن و راهرو قرار می دهید باید گلدان مناسب با آنرا تهیه کنید. گلدانهای سیمانی بزرگ برای محیط بیرون مانند تراس، بالکن و حیاط مناسب هستند. گلدانهای سرامیکی ظاهر زیبایی دارند و برای داخل منزل مناسب هستند. انواع پلاستیکی گلدان برای داخل و خارج از آپارتمان مناسب هستند. هنگام کاشت بذر با توجه به نوع گیاه کاشته شده باید اندازه گلدان را انتخاب کرد. انتخاب گلدان کوچک موجب جلوگیری از رشد گیاه شده و گلدانهای خیلی بزرگ موجب خشک شدن گیاه می شوند. پس از انتخاب گلدان مناسب، خاک و کود مناسب با گیاه کاشته شده را در نظر بگیرید. در نهایت محل گلدان باید نورگیر، دارای تهویه و با دمای معتدل باشد. کاشت بذر نیاز به فراهم آوردن شرایط مناسب برای جوانه زنی و رشد دارد. برای اینکه گیاه در شرایط مطلوب رشد کند، دما، نور، نوع خاک، رطوبت و نوع کود مصرفی را بررسی و تهیه نمائید. هوای بسیار گرم برای رشد گیاهان مضر بوده و هوای سرد از رشد آنها جلوگیری می کند. متوسط دمای ۲۰ درجه سانتیگراد در منزل، دمای ایده آلی بشمار می رود. انواع بذر سبزیجات مانند سبزی خوردن، ریحان، شاهی، تره، نعنا، تربچه، پیازچه، جعفری و گشنیز را می توانید در گلدان پرورش دهید. جهت خرید بذر سبزی خوردن به فروشگاه اینترنتی نازبو مراجعه کنید. همچنین انواع صیفی جات، کاکتوس، گلهای زینتی، درختان میوه و بونسای را می توان در گلدان کاشت. در ادامه به بررسی کاشت بذر در اردیبهشت ماه در فضای بیرون از خانه خواهیم پرداخت.

همچنین بخوانید: فضای کوچک محدودیت است؟!

کاشت بذر در اردیبهشت در فضای باز

برای کاشت بذر در فضای باز می توان بطور مستقیم آنها را در محل اصلی کاشت. محل اصلی می تواند باغچه حیاط، باغ، فضای سبز و یا گلدان باشد. در این روش از همان ابتدا بذر را در محل اصلی کاشته و پرورش می دهند. در اردیبهشت ماه دمای هوا، نور و رطوبت برای پرورش انواع گل و گیاه مناسب است. در روش غیر مستقیم ابتدا بذر را در مکان اولیه کاشته و پس از جوانه زنی و رشد آن تا حد مناسب به محل اصلی انتقال می دهند. از این روش برای ماههای سرد سال و در مواردی که امکان کاشت از ابتدا در مکان اصلی وجود ندارد استفاده می کنند. مراکز پرورش گل و گیاه و گلخانه ها که برای مقاصد تجاری اقدام به پرورش گل و گیاه می کنند از روش غیر مستقیم استفاده می کنند. انواع بذر سبزیجات مانند کاهو، کلم، ریحان، شاهی، تره، گشنیز، شنبلیله، هویج، مرزه، شوید، ترب و تربچه، پیازچه و کاسنی را می توان در باغچه کاشت. در دومین ماه بهار می توان صیفی جاتی مانند هندوانه، خربزه، طالبی، بادمجان، کدو، خیار، گوجه فرنگی و بامیه را بکارید. جهت خرید پکیج گوجه فرنگی به فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو مراجعه کنید. از دیگر بذرهای قابل کاشت در فضای باز کاکتوس، بونسای، انواع میوه ها و درختان است. برای کاشت بذر در اردیبهشت ماه در فضای آزاد به راهنمای کاشت هر گیاه مراجعه کنید. وب سایت نازبو مرجع خوبی برای کاشت گلها و گیاهان مختلف بشمار می رود.

گیاهان مقاوم به گرما را بهتر بشناسیم

گیاهان خزنده و بالارونده که روی داربست‌ها یا شبکه‌ای از سیم کشیده شده‌اند از جمله گیاهان مقاوم هستند که در مناطق خشک و نیمه خشک، بـیش از سـایر گیاهـان کاشته می شود. گیاهان مقاوم به گرما

گیاهان مقاوم به گرما را بهتر بشناسیم

گیاهان خزنده و بالارونده که روی داربست‌ها یا شبکه‌ای از سیم کشیده شده‌اند از جمله گیاهان مقاوم هستند که در مناطق خشک و نیمه خشک، بـیش از سـایر گیاهـان کاشته می شود. گیاهان مقاوم به گرما

کاشت بذر سبزیجات در اردیبهشت

کاشت بذر سبزیجات در اردیبهشت ماه یکی از متداول ترین کارهاست. هوای مطبوع بهاری در اردیبهشت از آن به عنوان بهترین ماه سال برای کاشت انواع سبزیجات ساخته است. انواع ریحان مانند ریحان سبز، ریحان بنفش، ریحان بوته ای، ریحان دارچینی و ریحان تایلندی را می توان کاشت. پس از گذشت دو هفته بذرها جوانه زده و در مدت ۲ ماه به مرحله برداشت می رسند. نور خورشید برای رشد و پرورش سبزیجات مهم است. انواع تره، نعناع، گشنیز و جعفری از دیگر سبزیجات پر خاصیت هستند که می توان براحتی آنها را در خانه و باغچه کاشت. هویج از دیگر سبزیجات پر خاصیت است که می توان در فصل بهار کاشت. فروشگاه اینترنتی نازبو بیش از ۷۰ نوع بذر سبزیجات  را عرضه می کند. کلیه بذرهای عرضه شده از بهترین کیفیت و برندهای معتبر تامین می شوند. نازبو برای تهیه انواع محصولات خود برترین تولید کنندگان داخلی و خارجی را انتخاب می کند. در راستای رضایتمندی مشتریان کلیه محصولات به صورت صد در صد خالص، تست شده و در بسته بندی های اورجینال بفروش می رسند. تولید کنندگان معتبری از کشورهای آلمان، آمریکا، تایلند، ژاپن، هلند و ترکیه جزو تامین کنندگان بذر نازبو محسوب می شوند. برای اطلاع از انواع محصولات قابل عرضه و خرید بذر سبزیجات به وب سایت نازبو رجوع کنید.

کاشت بذر صیفی جات در اردیبهشت

صیفی جات میوه ها و سبزیجات پرکاربرد و پر خاصیتی هستند که بطور روزانه مورد استفاده قرار می گیرند. گوجه فرنگی، خیار، کدو، بادمجان، بامیه، لوبیا، خربزه، هندوانه، طالبی، ملون، فلفل و ذرت برخی از صیفی جات پر مصرف هستند. بذر صیفی جات در هوای گرم و آفتابی بخوبی رشد می کنند، لذا در ماههای بهار و تابستان می توان انواع صیفی جات را کاشت. روزهای گرم تابستان و اواخر بهار که دمای هوا بالا می رود، فعالیت بدنی و تعریق افزایش می یابد. خروج املاح و آب بدن از طریق عرق منجر به کم آبی و از دست رفتن تعادل بدن می شود. صیفی جاتی مانند هندوانه، خربزه و طالبی بهترین خوراکی برای جبران آب و املاح از دست رفته هستند. اگر می خواهید صیفی جات خود را استفاده کنید انواع هندوانه، خربزه و طالبی را می توان در باغچه کاشت. نکته قابل ذکر این است که صیفی جات آبدار نیاز به آب زیادی دارند. در واقع درصد زیادی از وزن میوه ها را آب تشکیل می دهد. اگر تصمیم دارید که انواع صیفی جات را در گلدان بکارید، علاوه بر انتخاب گلدان بزرگ و مناسب باید فاصله کاشت بذر را رعایت کنید. میوه صیفی جات پس از رشد و زمان برداشت نیاز به فضای کافی دارند. حداقل فاصله ۲۰ سانتیمتر برای صیفی جات کوچکتر مانند گوجه فرنگی و بادمجان نیاز است. صیفی جات بزرگی مانند هندوانه و خربزه نیاز به فاصله کاشت حدود ۴۰ سانتیمتر دارند. بیش از ۵۰ نوع گونه گوجه فرنگی و حدود ۱۰ نوع خیار و بادمجان وجود دارد. برای کاشت صیفی جات به نوع آن توجه داشته باشید. برای خرید پکیج صیفی جات از فروشگاه اینترنتی نازبو دیدن نمائید.

خرید بذر صیفی

خرید بذر صیفیجات

بذر میوه های کمیاب قابل کاشت در اردیبهشت

میوه های کمیاب استوایی همانند صیفی جات هندوانه و طالبی هستند. آنها شیرین و ‌آبدار بوده و برای آب و هوای گرم مناسب هستند. میوه هایی مانند پاپایا و دراگون فروت را می توان در اردیبهشت ماه کاشت. کاشت بذر میوه های استوایی نیاز به اطلاعات کافی دارد. از آنجائیکه زیستگاه اصلی این میوه ها در مناطق گرم و استوایی است لذا با آب و هوای ایران سازگاری کافی ندارند. از اینرو برای حصول اطمینان از جوانه زنی و رشد کافی باید شرایط مناسب رشد را فراهم آورد. یکی از مهمترین موارد دمای مناسب است. میوه های استوایی در آب و هوای گرم رشد می کنند. دمای مناسب برای رشد پاپایا و دراگون میان ۲۰ تا ۳۵ درجه سانتیگراد است. دومین نکته رطوبت مناسب برای رشد گیاه است. آب و هوای خشک برای رشد و پرورش درختان استوایی نامناسب است. هنگام کاشت بذر همواره خاک را مرطوب نگه دارید. همچنین در ابتدای کاشت بذر را مدتی در محیط مرطوب قرار دهید. انواع بذر میوه پاپایا و دراگون فروت شامل پاپایا ردلیدی، پاپایا بنگلادشی، پاپایا هلند گلد، پاپایا بلک گست، دراگون فروت سفید، دراگون فروت قرمز، دراگون فروت زرد و بنفش را با کیفیت اصلی و قیمت مناسب از نازبو تهیه کنید. جهت خرید بذر میوه های کمیاب به فروشگاه بذر گل و گیاه نازبو مراجعه کنید.

از دیگر میوه های کمیابی که در نازبو عرضه می شود می توان به انواع بری اشاره نمود. انواع بلوبری، بلک بری، رزبری قرمز، رزبری زرد، گوجی بری و گوس بری را از فروشگاه اینترنتی نازبو تهیه کنید. انواع بری بوته مانند بوده و امکان کاشت در گلدان را دارند. ارتفاع بوته ها معمولا حدود یک متر است. بنابراین حتی می توانید در داخل آپارتمان بری بکارید. بذرهای بری را قبل کاشت به مدت چند روز درون دستمال خیس و در درون یخچال قرار دهید تا برای جوانه زنی آماده شود. تابستان و پاییز زمان برداشت میوه های بری است. بوته های بری دائمی هستند و سالها عمر می کنند. جهت خرید بذر بری ها به فروشگاه نازبو مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: کاشت میوه ها و سبزیجات گلدان دوست

کاشت بذر گل و گیاه زینتی در اردیبهشت

در فصل بهار انواع گلهای بهاری را می توان در کوچه و خیابان مشاهده کرد. گلهای رنگارنگ و زیبا به همراه رایحه و بوی خوش آنها آرامش بخش است. اگر می خواهید زیبایی گلها را به خانه خود بیاورید، می توانید انواع بذر گل زینتی را در داخل گلدان، باغچه حیاط و باغ بکارید. بهترین زمان کاشت اغلب گلهای زینتی در فصل بهار است بنابراین در اردیبهشت ماه امکان کاشت بذر گلهای زیادی وجود دارد. زمان گل دهی گلها در فصل های بهار و تابستان است، لذا در صورتیکه زود دست بکار شوید می توانید در تابستان گلهای زیبای گلدان خود را مشاهده کنید. برخی گلها رشد سریعی دارند و برخی بطور آهسته بزرگ می شوند. حداقل زمان گل دهی انواع گلهای بهاری سه ماه بعد از کاشت است. بنابراین در صورت کاشت بذر در اردیبهشت ماه می توان در مرداد ماه اولین گلهای خود را مشاهده کرد. فروشگاه اینترنتی نازبو بیش از ۹۰ نوع گل زینتی را با بهترین کیفیت عرضه می کند. انواع گلهای تزیینی مانند گل داوودی، گل آهار، گل اطلسی، گل مغربی، گل نیلوفر، گل جعفری، گل بگونیا، گل شمعدانی، گل آلاله، گل مینا، گل سیلن هلندی، گل میمون، گل اشرفی، گل تاتوره، گل کوکب، گل گازانیا، گل لاله عباسی، گل آفتابگردان، گل فلفل زینتی، گل ناز آفتابی، گل ابری، گل تکمه ای، گل ارکیده، گل سوسن، گل تاج خروس، گل آصف السلطنه، گل عروس، گل حسن یوسف، گل قهر و آشتی، گل لوبلیا، گل ایبریس، گل حنا، گل سرخس، گل کلم زینتی، گل نخودی، گل آشلانتوس و گل پامچال برخی گلهای عرضه شده در وب سایت نازبو هستند. برای کاشت بذر گل زینتی به زمان گل دهی، دائمی بودن و کود مورد نیاز گل توجه داشته باشید. گلهای زینتی در صورت رسیدگی و مراقبت روزانه زیبایی خاصی به محیط می دهند. انواع گلدان های آویز، دیواری، پایه دار، نرده ای و رومیزی را می توان تهیه و بذر گل را در آن کاشت. دقت داشته باشید که بطور مداوم گل را در معرض نور خورشید قرار دهید. نور خورشید برای رشد گل الزامی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کاشت بذر، پرورش و مراقبت از گلهای زینتی به وب سایت نازبو مراجعه کنید. 

همچنین بخوانید: 7 روش ساخت گلدان های آویز

معرفی میوه های کمیاب

چند گونه از میوه های عجیب و شگفت انگیز وجود دارند که احتمالا تا به حال نه آنها را امتحان کرده اید و نه اسمشان را شنیده اید. این میوه ها با ظاهر و مزه های عجیب و غریب خود، تنوعی به دنیای طعم ها داده اند. میوه های کمیاب

30 میوه عجیب که تا به حال نمی شناختید

چند گونه از میوه های عجیب و شگفت انگیز وجود دارند که احتمالا تا به حال نه آنها را امتحان کرده اید و نه اسمشان را شنیده اید. این میوه ها با ظاهر و مزه های عجیب و غریب خود، تنوعی به دنیای طعم ها داده اند. میوه های کمیاب

کاشت بذر بونسای و درخت در اردیبهشت

درختان بونسای کوچک و جذاب هستند. این درختان مینیاتوری نمونه کوچک شده درختان بوده و زیبایی خاصی دارند. اگر چه برای اولین بار ژاپنی ها انواع درختان بونسای را پرورش دادند ولی در حال حاضر این نوع درختان در تمام نقاط دنیا پرورش داده می شوند. بونسای بومی خارج از ایران است لذا بذر آن از انواع تولید کنندگان برتر جهانی تامین می شود. درختان بونسای به دلیل ماهیت آنها در محیط داخل و فضای بسته نگهداری می شوند. اگر چه می توان آنها را در فضای باز پرورش داد ولی ظرافت درخت و برگهای آن در محیط خارج آسیب می بیند. درختان بونسای علاوه بر مراقبت های معمول گیاهان نیاز به نگهداری ویژه دارند. این درختان تزیینی بوده لذا موقعیت برگها، رنگ، شادابی و ظاهر گیاه اهمیت زیادی دارد. برای داشتن یک بونسای فوق العاده از زمان کاشت بذر انواع مراقبت های ویژه از گیاه را به عمل آورید. وب سایت نازبو انواع بذر بونسای و درختان خاص را عرضه می کند. حدود ۱۲ نوع بونسای و درختان خاصی مانند گیاه لوفا، نخل کاریوتا، لیمو ترش کفیر، درخت جک فروت، درخت لونگان و درخت اپل شوگر در فروشگاه اینترنتی نازبو به فروش می رسد. هر کدام از این درختان خاص برای رشد و پرورش نیاز به شرایط مطلوب خود دارند. برخی از درختان را می توان در گلدان کاشت و پرورش داد و برخی از آنها تنها برای کاشت در داخل زمین مناسب هستند. درختان مینیاتوری را می توان به سهولت در داخل گلدان کاشت و در فضای آپارتمان پرورش داد. درختان بونسای به دلیل جنبه تزیینی که دارند نیاز به مراقبت روزانه دارند. برای داشتن درختی سرسبز و شاداب انواع کودهای مایع برای گیاه تهیه کنید. همچنین انواع سموم دفع آفات و حشرات را بطور مرتب برای حفظ سلامتی گیاه استفاده کنید. جهت خرید بذر بونسای و کسب اطلاعات بیشتر به سایت نازبو رجوع کنید.

کاشت بذر کاکتوس در اردیبهشت

گل کاکتوس بومی مناطق آمریکای شمالی و مرکزی است. بیابان های آمریکا و مکزیک زیستگاه اصلی کاکتوس در جهان هستند. با توجه به ظاهر خاص و زیبای کاکتوس ها، بذر کاکتوس از قاره آمریکا به سایر نقاط جهان برده شد. در حال حاضر اغلب کشورهای جهان کاکتوس را پرورش می دهند. انواع کاکتوس در اشکال گرد، استوانه ای، دراز، پهن و سوزنی در بازار عرضه می شود. نکته جالب توجه این است که برگهای کاکتوس در سال یک یا دو بار گل می دهند. گلهای کاکتوس بسیار زیبا بوده و در میان برگهای خشن و تیغ دار کاکتوس خودنمایی می کنند. برای کاشت بذر کاکتوس نیاز به دمای ما بین ۱۸ تا ۳۲ درجه سانتیگراد دارید. از طرفی آب و هوای خشک و آب کم برای رشد بهتر گیاه الزامی است. مناطق مرطوب و شرجی برای پرورش کاکتوس مناسب نیستند. خاک سبک شنی که آب را به آسانی از خود عبور می دهد به همراه نور خورشید برای ادامه حیات کاکتوس ضروری است. جهت خرید خاک به فروشگاه اینترنتی نازبو مراجعه کنید.  بذر کاکتوس ها درصد جوانه زنی پایینی دارند لذا برای تهیه آن به مراکز معتبر مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی نازبو انواع بذر کاکتوس شامل کاکتوس ژمینو، کاکتوس آستریاس، کاکتوس آستروفیتوم، کاکتوس ساکولنت، کاکتوس اچینو، کاکتوس اپونتیا، کاکتوس مامیلاریا، کاکتوس فروهررا، کاکتوس تریکوسرئوس و کاکتوس استوسی را عرضه می نماید. نکته قابل توجه این است که کاشت کاکتوس کاری دقیق و تخصصی است، لذا برای کسب نتیجه مطلوب باید روش کاشت بذر را بدانید. وب سایت نازبو در بخش مربوط به هر گل و گیاه اطلاعات مفیدی در رابطه با نحوه کاشت، جوانه زنی، نوع خاک و کود، دما و نور مناسب برای رشد گیاه را منتشر می کند. برای تهیه انواع بذرهای خارجی و با کیفیت فوق العاده به وب سایت نازبو رجوع کنید.

خرید بذر کاکتوس

خرید بذر کاکتوس

کاشت محصولات هیبریدی در اردیبهشت

اگر اصطلاح محصولات هیبریدی را شنیده باشید می دانید که برخی از گلها، میوه ها، سبزیجات و صیفی جات هیبریدی هستند. اصطلاح هیبریدی در برخی موارد بنام گلخانه ای نیز نامیده می شود. مواد غذایی هیبریدی در واقع بر روی آنها تغییراتی به وجود آمده است. اصلاح وضعیت ظاهری، طعم و مزه بهتر برخی از خصوصیات آنها بشمار می رود. برای کاشت بذر هیبریدی در اردیبهشت ماه محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید انواع محصولات را در داخل آپارتمان و یا فضای باز بکارید. برخی محصولات هیبریدی شامل کدو، فلفل، خیار، گوجه فرنگی، کلم، گل کلم، ذرت و گلهای زینتی است. گلهای زینتی مانند گل بگونیا، گل جعفری، گل حسن یوسف، گل آلاله، گل شب بو، گل شمعدانی، گل گازانیا، گل کوکب، گل سنگ، گل ناز آفتابی و گل اطلسی نیز در دسته محصولات هیبریدی قرار دارند. محصولات هیبریدی عملکرد بهتری نسبت به محصولات عادی دارند و بر روی آنها اصلاحات ژنتیکی صورت گرفته است. انواع بذر هیبریدی مرغوب را می توانید از وب سایت نازبو تهیه کنید.

فروش انواع بذر در فروشگاه آنلاین نازبو

فروشگاه آنلاین نازبو بزرگترین مرکز فروش انواع بذر در ایران است. بیش از ۳۵۰ نوع بذر سبزیجات، صیفی جات، گل و گیاه زینتی، کاکتوس، درختان خاص، میوه های کمیاب، بونسای و محصولات هیبریدی در نازبو عرضه می شود. کلیه محصولات شناسنامه دار بوده و با گارانتی کیفیت عرضه می شوند. نازبو علاوه بر انواع بذر، محصولات دیگری مانند لوازم باغبانی، انواع گلدان و سینی نشا، خاک و بستر کشت، کودهای مایع و NPK، گیاهان دارویی و پکیج های ویژه را عرضه می کند. نازبو همواره پکیج های ویژه بذر را برای علاقه مندان عرضه می کند. پکیج صیفی جات، پکیج سبزی خوردن به همراه کود خانگی، پکیج کشت گل، پکیج گلهای بهاری، پکیج گوجه فرنگی، پکیج ویژه کودک و پکیج آرامش از جمله بسته های ویژه نازبو برای کاربران است. علاوه بر این مقالات علمی و کاربردی متعددی در خصوص نحوه کاشت بذر، میوه ها و سبزیجات مختلف، پرورش گلها و خدمات کشاروزی و باغبانی در سایت منتشر می شود. امکان خرید آنلاین کلیه محصولات از طریق درگاه اینترنتی و کارتهای عضو شتاب وجود دارد. کاربرانی که خرید بالای یکصد هزار تومان داشته باشند از ارسال رایگان کالا برخوردار می شوند. کلیه سفارشات از طریق پست پیشتاز به محل مشتریان ارسال می شود. همچنین یک درصد از میزان فروش نازبو به توسعه محیط زیست و شرکت در طرحهای حفاظت از محیط زیست اختصاص می یابد. خریداران با خرید محصولات نازبو بطور غیر مستقیم در این حرکت سبز سهیم خواهند بود. اگر قصد خرید انواع بذر و سایر لوازم باغبانی و کشاروزی را دارید از وب سایت نازبو دیدن کنید. برای اطلاع از انواع محصولات جدید، شرایط فروش ویژه، پکیج های جدید، مقالات و قیمت محصولات، شرکت نازبو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.  

دیدگاه شما